KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2013 yılından bugüne Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı sertifikalarıyla özellikle kurumsal alanların hijyen ve temizliğini sağlayan Ahsen Kimya; Lipo markasıyla da kendi ürünlerini üretiyor ve kozmetikten, el hijyenine kadar tüm sterilizasyon kanallarına hizmet veriyor. Sektördeki gücünü kişiselleştirilmiş kimyasal temizlik ürünleriyle birleştiren Ahsen Kimya; kurumlara diledikleri her konuda çözüm ortaklığı sunuyor. Kurumların diledikleri renk ve kokuda kimyasal sterilizasyon ürünleri üretebilen çalışmalarıyla Ahsen Kimya; sektöründe fark yaratan bir hizmeti de bünyesinde bulunduruyor. Kimya biliminin tüm disiplinlerini rasyonel bir temel üzerinden inşa ediyor.

MARKA ÖYKÜSÜ

İnegöl’ün en eski hijyen ürünleri üretici firması olan Ahsen Kimya; şehrin eski sakinleri tarafından bir mahalle esnafı olarak bilinir. Dükkana girdiğinizde burnunuza çarpan; yumuşatıcı, çamaşır suyu, deterjan kokularıyla temizliği ve hijyeni tüm duyularınızla hissedebileceğiniz bu sevimli dükkan şimdi 4000 metrekareden büyük üretim alanıyla Türkiye’nin gözde markalarından biri olmayı başarmıştır. Özellikle pandemi sürecinin riskli ve güvensiz alanlarını varlığı ve tecrübesiyle; güvenli, steril alanlara dönüştüren Ahsen Kimya, içerisindeki kimyagerleri ve profesyonel ekibiyle daha temiz yaşam alanları var etmek için çalışıyor.

MİSYON

Ürettiğimiz sağlık ve hijyen ürünleri , vermiş olduğumuz sterilizasyon hizmetleri ile sektöründe güven endeksi yüksek bir marka olan Ahsen Kimya; çözüm odaklı yaklaşımlar sunuyor ve süreç yöntemini tamamen kendi iç disiplini içerisinde çözüyor. Kurumlara, kuruluşlara; sağlık sektöründen eğitim sektörüne kadar yani normal sürecinde sürdürülebilir hijyen koşullarına uyması gereken yaşamsal alanların her birine tamamen profesyonel bir hizmet sunuyor. Sağlamış olduğu bu hizmetle Korona dönemindeki korku ve kaygı tüm personeliyle birlikte azim ve kararlılıkla azaltma gayretiyle çalışıyor.

VİZYON

Umutlarımız ve hayallerimiz neler?

Ahsen Kimya olarak, bir tedarikçi dükkanından üretime geçtiğimiz kocaman bir tesise dönüşmenin heyecanını korumayı, adım adım profesyonelleşirken bu heyecanı daha vizyoner ve dünyaya dokunan bir temelde inşa etmeyi hedefliyoruz. Üretimini yapmış olduğumuz her bir ürünümüzüde; insana, doğaya ve tüm canlılara zarar vermeden, kimya biliminin disiplinleri perspektifinde ilerlemeyi ve en yakın gelecekte global bir markaya dönüşmenin sorumluluğuyla, idealist bir yol haritası çiziyoruz.

İçerisinde bulunduğumuz yüzyılın bir felaketler bütünü olduğunu değil: insanlık tarihinin karşılaştığı zorluklar düzleminde ele alıyor; yılmadan ve azimle çözüm üreten bir marka olmayı hedeflerimizin en başına yerleştiriyoruz.