HİZMETLERİMİZ

Nano Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon işlemi, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla yararlanılabilen ve koruyucu önlem sınıfına giren bir işlemdir. Dezenfeksiyon işleminde amaç, ortamda biriken virüs, bakteri ve mantarları kalıcı şekilde yok etmektir. Bizler sizlere sunduğumuz Nano Dezenfeksiyon hizmetimiz ile sağlığınız için risk oluşturan bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirirken, etkili dezenfeksiyon sayesinde ilerleyen dönemde virüslerin yüzeye tekrar tutunma risklerini düşürüyoruz.

Nano Dezenfeksiyon Ne Kadar Etkili ve Nasıl Yapılmalı?

Nano dezenfeksiyon işlemlerimiz, mantar, virüs ve bakterilere karşı %99 ila %100 başarı oranını sunan, tamamen bitkisel temelli üretilen özel dezenfeksiyon sıvısı ile yaptığımız bir sterilizasyon uygulamasıdır. Bu işlemden yararlanmanız halinde güven ve huzur içinde vakit geçirebileceğiniz bir ortamı yaratmak, kendinizin ve yakınlarınızın sağlığını koruma altına almak için önemli bir adım atmış olursunuz.

Nano Dezenfeksiyon işlemimizi gerçekleştirdiğimiz anda nano gümüş partikülleri içeren dezenfektanı, özel makinelerimiz ile iç mekanda veya dış mekanda sterilizasyona tabi tutulması gereken tüm alanlara uyguluyoruz. Bu uygulama eğitimli ekibimizce yapılırken, özel kıyafetlerin kullanılması ise ihmal edilmemektedir. Özel makinelerimizin etkili püskürtme fonksiyonları sayesinde nano gümüş partiküller geniş bir alana yayılarak, tüm yüzeylere tutunurlar. Bu kapsamda dezenfeksiyon açısından uzun süreli kalıcılık yakalanırken, tüm virüslerin imha edilmesinden %99 kesin sonuca varılır.

Nano Dezenfeksiyon Hizmetimizden Hangi Alanlarda Yararlanabilirsiniz?

Nano Dezenfeksiyon hizmeti kapsamında sadece ev, işyeri, plaza, alışveriş merkezi alanlarının iç ortamlarında değil, tüm yüzeylerde, dış kapı kollarında, araç içinde ve dışında, ışık anahtarlarında, banyolarda sağlık açısından gerekli sterilizasyon düzeyini yakalayabilmenize imkan sunuyoruz. Tüm dezenfeksiyon işlemlerimiz ardından temizlik yapmaya gerek duymadan normal, rutin yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Nano Dezenfeksiyon Uygulamasında Avantajlar

Birçok dezenfeksiyon işleminde yüksek kimyasal ürün kullanımına bağlı olarak alerjik reaksiyonlar gerçekleşebilir. Sizler ile buluşturduğumuz Nano Dezenfeksiyon hizmetimizde ise tamamen bitkisel formüle dayalı bir ürün kullanıyoruz. Bu kapsamda özellikle evcil hayvanlarınızın bulunduğu yerlerde bu hizmetimizden yararlanarak onların sağlığını da koruma altına alabilirsiniz. Eğer ki alerjik bir bünyeye sahipseniz sizin için dezenfeksiyon işleminde doğru tercih Nano dezenfeksiyon uygulaması olacaktır.

Özellikle geniş bir alanda virüs ve bakterilerin yok edilmesi isteniyorsa, plaza ve ofislerde çalışanların tüm risklerden korunması için etkili bir dezenfeksiyon çalışması tercih edilmelidir. Öncelikli olarak doğru ekipman, deneyimli uygulama ekibi, özel koruyucu kıyafetler, etkili püskürtme makineleri ve bitkisel temelli Nano gümüş partiküllü dezenfeksiyon kullanımı hizmette temel kriterler olarak yer almalıdır. Doğru uygulama ve ekip ile gerçekleştirdiğimiz hizmet kapsamında uygulama ile aynı gün geniş metrekareye sahip işyerinizi çalışanlarınız için uygun sağlık şartlarına sahip bir ortama dönüştürüyoruz.

Nano Dezenfeksiyon işlemlerimizde müşteri odaklı fiyat seçeneklerini sizlere sunarız. Uygulamalarımızın fiyatları dezenfeksiyon yapılacak olan alanın ölçüsüne, iş yeri, ev, araç dezenfeksiyon taleplerinden hangisini bizlere ilettiğinize bağlı olarak şekillenir. Bu kapsamda sizin tercih ettiğiniz alan için en ideal uygulamayı gerçekleştirmek için ekiplerimizi adresinize yönlendirmeden önce Nano Dezenfeksiyon fiyat tutarı hakkında görüşmelerimizi sağlayarak, gerekli ön bilgiyi sunuyoruz.

Nano Dezenfeksiyonun Gümüş İyon Teknolojisi Nedir?

Nano dezenfeksiyon gümüş iyon teknolojisi, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen, cilt ve solunum ile temas ettiğinde alerjiye sebep olamayan, bitkisel bir teknolojidir. İçerisinde gümüş iyonları taşıyarak virüsleri %99 oranında öldürür. Ekolojik olan ve ortamda koku bırakmayan bu teknoloji ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Dezenfeksiyon işlemlerimiz ardından iz veya kalıntı kalmamasının sebebi gümüş iyon teknolojisi olarak bilinmektedir. Bu kapsamda zahmete girmek veya işlem ardından temizlik yapmak zorunda kalmazsınız.

Su Deposu Temizlik Hizmeti Nedir?

Su deposu temizlik hizmeti, sağlıklı su tüketimini ve kullanımını sağlamak ve sizleri kirli sudan kapabileceğiniz hastalıklara karşı korumak amacıyla verdiğimiz hizmet çeşidimizdir. Su depolarınızda biriken toprak, pas, tortu, kir gibi zararlı maddeler, zararlı mikroorganizmaların bu alanda oluşmasına temel hazırlar. Bakteri veya zararlı mikroorganizmaları içeren suyu tüketmeniz halinde ise sağlığınız tehlikeye girer. Bizler, böyle bir risk altına girmemeniz için TSİ hizmet yeterlilik belgemiz ile su deposu temizlik uygulamalarını gerçekleştirerek, sağlıklı ve temiz yapıları sizlere teslim ediyoruz.

Su Deposu Hangi Sıklıkta Temizletilmeli?

Su depoları zaman içinde tortu biriktiren ve pas artıklarına sebep olabilen yapılardır. Özellikle iç alanlarının devamlı olarak su ile temas etmesi, iç duvar bölgelerinde kalıntıların oluşmasına neden olur. Depolanan su kireçli ise bu kalıntılara yönelik oran yükselecektir. Bu kapsamda sağlık açısından uygun şartlarda su kullanım için depolarınız 6 ayda bir olacak şekilde rutin temizlik işlemine sokmanız doğru olacaktır. İşlemlerde ilk olarak iç hazne için kaba bir temizlik ardından su depolarına özel dezenfeksiyon ürünleri ile kapsamlı bir temizlik yaptırmanız gerekir.

Bizler her iki uygulama tipi içinde profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Senelik veya altı ayda bir gerçekleştirme talebinde olduğunuz su deposu temizlik işlemi için sizlere sunduğumuz kapsamlı hizmetten ve avantajlı fiyat değerlerimizden yararlanabilirisiniz. Uygulamamız sonunda su deposu dezenfeksiyon tutanaklarınızı teslim alarak, yasal ve profesyonel bir hizmet almanın güven duygusunu deneyimleyebilirsiniz.

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Su deposu temizliğinde bu işlem için uygun olmayan, su ile temasından kaçınılan kimyasal ürünlerin mutlaka kullanılmaması gerekir. Bu kapsamda sizler için uyguladığımız ve normal şartlarda sağlanması gereken ideal su deposu temizliğinin aşamaları hakkında bilgileri şu şekilde sunarız:

  • İlk olarak depoda bulunan su, dalgıç pompalar ile tahliye edilmelidir. Bu işlem temizlikten bir gün önce tamamlanmalıdır.
  • İşlem ardından depo girişinde yer alan su vanası kapatılmalıdır. Su depodan değil normal sistemden kullanılmalıdır.
  • İçinde hiçbir şekilde su kalmamış olan depoya ise deneyimli personelimiz, özel kıyafetleri ile giriş sağlar.
  • İlk olarak kalıntıların giderilmesi için kaba bir temizlik işlemi yapılır.
  • Sonraki adımdan deponun tüm duvarlarına, zeminine, içme suyu sertifikalı özel spreyler sıkılarak, tüm yüzeyler fırçalanır.
  • Fırçalama işlemimiz ardından ise temiz su ile her alanı duruluyoruz.
  • Duruma sonunda ise tabanda biriken bir miktar su, pis su vakum pompaları ile dışarı tahliye edilmektedir.
  • Son olarak deponun taban alanı özel ürünler ile dezenfekte edilerek, bir kez daha durulama işlemi gerçekleştirilir.

Tüm adımların sonunda depo için son bir kontrol gerçekleştirip, hiç su kalmadığından emin oluruz. İşlem adımlarımız ardından ise su deposu dezenfeksiyon tutanak belgesini düzenleyerek, sizlere sunuyoruz.

Su deposu temizliği yapılırken kullanılan dezenfeksiyon ürünlerinin sağlık açısından uygun ve içme suyu sertifikalı olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Su Deposu Temizlik Hizmeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Su deposu temizlik ve dezenfeksiyon hizmetimizin fiyat değerlerini, deponuzun hacim değerine, sahip olduğu kirlilik oranına bağlı olarak hangi teknik uygulamaları gerektireceğine göre belirliyoruz. Bu kapsamda sizler için müşteri odaklı fiyat değerlerini sunmak amacıyla gerekli görüşmeleri sağlıyoruz. Bizler, su deposu temizleme ihtiyaçlarınıza yanıt verirken, ücretsiz keşif hizmetimizi sizlere sunarız. Öncelikle yerine inceleme gerçekleştirerek, deponuzun ihtiyacı olan ürünleri ve temizleme tekniğini belirleriz. Keşif ardından ise fiyat konusunda gerekli bilgileri sizlere ileterek, beklenmedik fiyat değerleri ile karşılaşmanızın önüne geçeriz.